The First Division. Брамптон Сіті - Торонто Атомік 0:1
Written by Jab    Monday, 31 August 2015 00:00

Brampton, Victoria Park Stadium. 30/082015 17:00

brampton united-logo 1 0 : 1   Atomic-Selects1.31
  Brampton City Utd Toronto Atomic FC
                                                                 White                                                                          Yellow

Goals: own
Голи: Автогол

Ця гра була дуже принциповою, команди мали однакову кількість балів. Команда "Toronto Atomic" проводила лише другу гру під керівництвом нового тренера Василя Іщака, тому футболісти, що хочуть грати в команді прикладали всі сили і майстерність, щоб показати гарний футбол. На жаль майстерності не вистачало, команда програвала центр поля, відсоток виграних єдиноборств був нижче чим у суперника. Звістно, що у команди і технічні футболісти, назву лише двох хай ігші не ображаются, це граючий тренер Стас Горчарук, нападник Ігор Мігалевський. Надійний кіпер Василь Шпук вдало керує обороною.
Гра проходило на дуже не охайному полі, трава була за висока, саме поле не рівне.
Команда "Brampton City Utd" грала грубо не дотримувалась правила "чесної ігрі", судя втратив контроль над грою, часто помилявся, футболісти матюками обкладали всіх судів. у другому таймі годинник на табло не працював.
Голо був забитий у другому таймі, після навісу у воротарський майданчик, нападник головою пробив попав м'ячем у спину захисника і потрапив у ворота. Далі у важкий боротьбі вдалося відстояти перемогу.

.

Welcome to the next match, which will take place with a team of "SC WATERLOO" 06/09/2015 at 19:00 at Warrior Field Waterloo

Запрошуємо на наступний матч, котрий відбудеться с командою “SC WATERLOO” 06/09/2015  у 20:45 на Warrior Field Waterloo.