Асистенти арбітра: Едуард Карапетян, Андрій Мотика (обидва - Тернопіль).

Четвертий арбітр – Ярослав Біць (Львів).

Спостерігач арбітражу ФФУ - Геренда Євген (Калуш, Івано-Франківська обл.)..

«КАРПАТИ» U-21: Підківка, Новотрясов (Михайловський, 46), Сениця, Маркович, Дударенко, Завійський, Савошко (Гладкий, 73), Полюганич, Грисьо, Богач, Дзядикевич (Захарків, 57).

«ЗОРЯ» U-21: Полтавцев, Сухаров, Бородай, Скворцов, Калінін, Солдатенко (Бєлоусов, 64), Шапочка, Романов, Банасевич, Квашук, Слюсар (Протасов, 89).
Запасні: Федоренко, Філінков, Волік, Васильченко.
Тренер – Володимир Микитин.

Голи: Богач, 83 – Бородай, 50, Слюсар, 70 (пен.).

Попередження: Савошко, 21, Маркович, 51, Підківка, 69, Богач, 78 – Скворцов, 65, Калінін, 88.

Гра відбувалась на склизькому після дощу полі, тому разраховувати на швидкий футбол не мало сенсу. Гра проходила з більшою активністю «левів». Дуже повезло «котам» на 19-й хвилині, коли Богач з за меж карного майданчика пробив по воротах, голкіпер «Зорі» Полтавцев був не в змозі врятувати команду, але за «котів» зіграла ліва стійка воріт. У «Зорі» дуже активним усю гру був Олег Бородай, на 49-й хвилині при подачі кутового ніхто його не прикрив, і він зробив рахунок – 0:1.
Другий гол був забитий після контратаки, коли голкіпер Підківка рятуючи порушив правила на Слюсарові в карному майданчику.  Слюсар розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 0:2.

На 83-й Богач з гострого кута справа пробив у ближній кут, голкіпер «Зорі» свою команду не врятував – 1:2.

Last Updated ( Saturday, 12 September 2015 21:34 )